Asigurare.md Logo - Portal de Asigurari
Despre asigurări Piaţa asigurărilor Analitică Legislaţie Cariere Job Consultaţii
Acasa           Harta site-ului
      romana | русский

PartnersPartners
31.01.2014
12:01

Societatea de Asigurare ACORD GRUP S.A. angajează: Contabil

Cerinţe faţă de candidat:

- Studii superioare de profil (contabilitate)
- Experienţă în poziţie similară - minim 3 ani (experienţă de lucru în activitate de asigurare – constituie un avantaj)

- Cunoştinţe de operare PC, cunoştinţe operare program contabil 1C

- Cunoaşterea limbii române şi ruse

- Abilităţi înalte de comunicare şi disciplină

- Responsabilitate, organizare, atenţie la detalii

- Rezistentă la stres (situaţii de incertitudine şi lipsă de timp)

Responsabilităţi:

- Evidență contabilă si de gestiune departament vânzări.
- Îndeplinirea sarcinilor curente şi operaţionale ce ţin de contabilizarea operaţiilor aferente departamentului vânzări

-  Monitorizarea achitărilor cu debitorii şi creditorii

Beneficii:

- Pachet salariat motivant
- Mediu de lucru amiabil

Candidații sunt rugaţi să expedieze CV cu foto la adresa de e-mail: office@acordgrup.md  sau să expedieze pe fax: 022 264427

Sistema Orphus: Greseala in text? Selectati greseala! Si apasati: Ctrl + Enter
Greseala in text? Selectati greseala! Si apasati: Ctrl + Enter
arhiva
Comentarii:

   12.09.2017 18:09

   21.12.2016 20:12

   18.12.2016 00:12

   08.10.2016 15:10

   06.09.2016 02:09

   02.09.2016 00:09

   15.07.2016 05:07

   13.07.2016 09:07

   09.07.2016 16:07

   08.07.2016 15:07

   28.06.2016 17:06

   25.05.2016 05:05

   24.05.2016 17:05

   07.05.2016 03:05

   06.05.2016 00:05

   23.04.2016 23:04

   23.04.2016 19:04

   23.04.2016 16:04

   13.04.2016 18:04

   13.04.2016 04:04

   06.04.2016 00:04

   05.04.2016 17:04

   05.04.2016 13:04

   22.03.2016 20:03

   22.03.2016 09:03

   22.03.2016 08:03

   11.03.2016 20:03

   11.03.2016 09:03

   04.03.2016 10:03

   04.03.2016 03:03

   20.02.2016 19:02

   20.02.2016 08:02

   07.02.2016 10:02

   06.02.2016 23:02

   10.01.2016 20:01

   18.11.2015 23:11

   12.10.2015 01:10

   10.10.2015 01:10

   09.10.2015 06:10

 Surendra  08.10.2015 23:10

Gheorghe Vasile spune:Acolo e altfel de lume buna acum. Eu cred ca se va iltpmana urmatoarea iltpmanare : peste vreo cativa ani va da faliment si bineinteles ca va trebui sa o ,,cumpere cineva pe aceasta societate neprofitabila. Din momentul cand ,,o va cumpara sa vedeti ce profitabila va fi pentru noul proprietar (probabil vreun ales local de-al nostru sau ruda ceva). Sa ma contrazica cineva, pun si pariu pe ce vreti

   08.10.2015 23:10

   04.10.2015 07:10

   01.10.2015 08:10

 Christian  01.10.2015 08:10

Mai, domnul Calian a spus ca este o gsereala si ca va amenda legea. In al doilea rand e doar un proiect de lege (desi sunt pdl-ista mi se pare cel mai idiot proiect de lege de pana acum).Apoi e bine ca se reactioneaza, eu nu cred ca va trece aceasta lege, rectiile vor fi prea mari.Dobro, si eu sunt in aceeasi situatie cu micro. Din pacate in 2006-2008 foarte muti angajatori angajau managementul pe micro, astfel incat s-a umplut tara de micro cu un singur om. Aceste micro nu au cheltuieli deductibile (baii din firma sunt defapt salariul tau, pe care il dai pe mancare, ochelari, concediu si alte asemenea) iar venitul si profitul sunt cam aceleasi. Ceea ce trebuie sa recunoastem ca nu e normal.Pe de alta parte tu poti fi usor platit pe drepturi de autor, eu insa lucrez in educatie si nu pot face asta, si nici pfa nu ma pot face, pentru ca sunt anumite categorii de meserii care sunt admise pentru pfa. eu ce solutie am? Sa muncesc toata luna ca sa pot plati impozitul la stat?Crede-ma ca sunt foarte nemultumita de faptul ca guvernul asta nu e destul de dreptaci pe cat imi doream, dar cand ma gandesc ca liberalii au marit pensiile si acum vor sa bage impozitul pe profitul reinvestit ma linistesc putin. (despre PSD nu mai vorbesc, ca acolo e grozavie)

   26.08.2015 13:08

   22.08.2015 05:08

   15.08.2015 06:08

   28.07.2015 20:07

   27.07.2015 14:07

   25.02.2015 05:02

Numele*
Comentariul*

Asigurare.md nu poarta raspundere pentru comentarii scrise de utilizatorii portalului. Toate mesajele cu caracter de insultare si nu la tema vor fi sterse.

In Obiectiv
  12 iunie - Ziua Asigurătorilor!
Echipa Asigurare.md vine cu un mesaj de felicitare cu ocazia"Zilei Asigurătorului"Vă aducem sincere mulţumiri pentru eforturile pe care le depuneţi, Vă dorim consecvenţă şi responsabilitate în activit...
Curs valutar BNM /
EUR 21.1595
USD 17.6483
RUB 0.3040
RON 4.6000
UAH 0.6756

Страховой каталог INS.ORG.RU
Copyright © Asigurare.md, 2008. All Rights Reserved. Powered by Server.MD | CMS Web-Programarea - Internet-Moldova
La citarea totala sau partiala si folosirea materialelor publicate pe portalul Asigurare.md, atit pentru publicatiile tiparite cit si pentru cele electronice,
trimiterea catre autor si www.asigurare.md este obligatoriu.